Hakkımızda

ERAS MEGA MÜHENDİSLİK ÇELİK İNŞAAT TAAHHÜT SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ

 Hakkımızda, 2017 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyetine devam etmekte olan ERAS MEGA MÜHENDİSLİK ÇELİK İNŞAAT TAAHHÜT SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ kurucularının uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimleri, uzman teknik kadro ve kalifiye elemanlarıyla sürekli değişimin ve gelişimin eseri olarak sektörde haklı yerini almıştır.

Hakkımızda alanında Kalite, hız, müşteri memnuniyeti ilkelerini öncelikli olarak benimsemiş olan;

ERAS MEGA MÜHENDİSLİK ÇELİK İNŞAAT TAAHHÜT SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ anahtar teslimi sanayi yapıları, fabrika ve depo binaları, spor yapıları, soğuk hava depoları, otopark yapıları , çatı ve cephe kaplamaları konularında tasarımdan, uygulamaya hizmet vermektedir.

ERAS MEGA MÜHENDİSLİK ÇELİK İNŞAAT TAAHHÜT SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ

Başakşehir bölgesinde kurulu 2000 m2 açık alan, 1000 m2 kapalı alana sahip üretim tesislerinde, İSO-9001 kalite standartlarına uygun üretim yapmaktadır.

ERAS MEGA MÜHENDİSLİK ÇELİK İNŞAAT TAAHHÜT SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ

Üretim ve taahhüt işlerini Türkiye’ nin yanı sıra yurt dışında da başarıyla gerçekleştirmeye devam etmektedir. Kalite, hızlı ve uluslararası standartlara uygun üretimi, kalite güvence sistemi, değişen teknolojiye ayak uyduran ve sürekli kendini yenileyen uzman kadrosu sayesinde, sektörde tercih edilen firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini aşan iş birliği değerlerine sahip olmak, sunduğumuz ürün ve hizmet kalitesini her zaman sağlamak.

Misyonumuz

Yenilikçi yaklaşımları benimseyen anlayış, toplam kaliteye olan inancımız ve güçlü çalışanlarımızla, güven, tecrübe, hız, memnuniyet ve yüksek sorumluluk duygusuyla gerçek bir sektörel marka olmak.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan hizmet anlayışı ile süregelen değerlerine bağlı kalarak faaliyet alanlarına iyi odaklanmak, müşterilerinden tedarikçilerine, çalışanlarından topluma kadar tüm paydaşları için değer oluşturmak.