Türkiyenin En Çok Tercih Edilen Çelik Konstrüksiyon Firmasıyız

Bina Güçlendirme, Çelik Güçlendirme, Genel
Türkiyenin En Çok Tercih Edilen Çelik Konstrüksiyon Firmasıyız

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çelik Konstrüksiyon Firmasıyız

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çelik Konstrüksiyon Firmasıyız; Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çelik Konstrüksiyon Firmasıyız Eras Mega Mühendislik  firması olarak bizlere projelerini ileten ve şuanda çalışmakta olduğumuz tüm müşterilerimize bizleri tercihleri için teşekkür ederiz. Bizlere 2020 yılında her alanda işlerini veren ve sözleşmeli olarak gününde teslim ettiğimiz işlerimizde yanımızda olan müşterilerimize teşekkürlerimizi iletiyoruz. Faaliyetlerimize 2021 yılında hız kesmeden devam ediyor yenilikçi alanda kendimiz daha da ilerleme ve inşaat sektörünün gelişmesi için çabalamakta olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Peki Neler Yaptık ?

 

Siz değerli müşterilerimiz için 2020 yılında artan depremler dolasıyla bina güçlendirme teknikleri ile alakalı yardımcı olduk.

Epoksi ve poliüretan zemin kaplama işlemleri sağladık.

Devlet projelerinde yer alarak çelik konstrüksiyon yapı inşaatları yaptık.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet verdik.

İş öncesi ve sonrası destek vererek tüm müşterilerimizi memnun ettik.

Çözümleyici yaklaşımlarımız ile birlikte müşterilerimizin daima yanında olduk.

İnşaat sektörünün gelişmesi için daha da kendimizi geliştirebileceğimiz seçenekleri düşündük ve analiz ederek uyguladık.

Çelik konstrüksiyon otopark, hayvan barınakları gibi birçok alanda hizmet verdik.

 

Hizmetlerimize Tüm Hızımız ile Devam Ediyoruz.

 

Eras Mega Kalitesi olarak Türkiye’de marka haline gelmiş ve ismimiz ile Türkiye’nin beğenisi kazanmış firmamız müşterilerimize verdiğimiz ilgi ve teslim ettiğimiz kusursuz temiz işlerimiz ile herzaman beğenilen ve tercih edilen firma olarak tüm hızımız ile 2021 yılında da hizmetimize devam etmekteyiz. ERAS MEGA MÜHENDİSLİK olarak bizleri tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür eder esenlikler dileriz.

 

Post a comment

Call Now ButtonÇağrı Hattı